Site Rengi

ÖRGÜÇİM PANO ®

03.01.2020
843
ÖRGÜÇİM PANO ®

Örgüçim Pano

Örgüçim modern bir çit sistemi arasında yer almaktadır. Mimarı bakımdan doğal bir görünüm elde etmek adına bahçelerde, evlerde, işyerleri ve kafelerde uygun bir şekilde kullanılmaktadır. Müşterinin istemiş olduğu ölçü ve ebatlarda hazırlanmakta olup doğal çim rengi özelliği ve rengi solmayan bir özellik taşımaktadır. Sıcak daldırma galvaniz üzerinde PVC kaplamalı ve UC korumalı olarak tellere uygulanıp üretimi yapılmaktadır. Bütün yıl boyunca 4 mevsimde dahi yeşil bir çim çit görünümü elde etmek adına Örgüçim ürünleri kullanılmaktadır. Alev almayan, rengi solmayan özellikte olup, soğuk yağmur ve kara oldukça dayanıklı özelliktedir.Örgüçim Çit Pano

Çevre düzenleme sisteminde çok önemli yeri olan Örgüçim panolar süsleme ve koruma şeklindendir. Yapay çim kullanılmasından ötürü bakımı çok kolaydır ve kişiyi çok yormaz. Bu özellikleri bakımından çok fazla tercih edilmektedir. Örgüçim pano, Örgüçim duvar, sakıs ve kaplama gibi birçok çeşidi bulunmakta olup, her alanda çevre düzenlemesi yapmak adına ihtiyaçları karşılamaktadır. İstendiği zaman kolay bir şekilde yıkanabilme özelliği taşımaktadır. Yıkama esnasında hiçbir şekilde yapısında bulunan yapay çimler zarar görmez ve yapısında bozulma görülmez. Başka bir özelliği ise yağmur veya kar gibi hava olaylarında zarar görmemekte ve renklerinde solma olmamasıdır. Estetik bir görünüm elde etme amaçlı olarak oluşturmuş olan Örgüçim şekiller birçok alanda yaygın bir biçimde kullanılmaktadır. Örgüçim en çok kullanılmış olduğu alanlar ise park ve bahçeler, yol kenarları, çeşitli işletmeler ile müstakil evler olmaktadır.

 

 
Ürün Özellikleri
  • %100 Uv Korumalı
  •  Göz Aralığı 40 x 40 mm
  •  Tel Kalınlığı 1,6 mm + 1,6 mm
  •  Çift Sarım Tel
  •  Rulo Yüksekliği 80=100=120=150=200 Cm
  •  Rulo Genişliği 10 Mt
Ürün Görselleri

Örgüçim Çit Pano özelikleri

Park ve bahçe görüntüsünü daha güzel kılmak adına belediye, yol kenarlarında sıkça kullanıldığı görülmektedir. Ağaçlandırma sistemi yapıldığı zaman yol kenarlarında ağaçların zarar görme durumu düşünülerek yapılan yapay yeşillikler yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. İşletmenin amacı sürekli olarak bitki bakımıyla uğraşmanın zor olduğunu düşünerek yeşil bir görünüm elde edilmesi bakımından bunları yaygın olarak kullanmaktadır. Müstakil evlerde hayatını sürdürmekte olanlarda yine bahçe düzenleme bakımından Örgüçim çokça tercih ederler. Hava olaylarına karşı çok dayanıklı olması ve sürekli bakım istememesi haliyle özelikle çalışanların bahçelerinde kullanılması etkili bir sebep olmaktadır. Bütün bunlar ile birlikte Örgüçim son dönemlerde yaygın bir şekilde kullanılmasının en önemli sebebi de insanların göz zevkine hitap etmesi nedeniyle kafe ve restoran gibi mekanlarda çokça tercih edilmesidir. Bütün bunlarla birlikte örnek verilecek olursa yemek yenilen bir yerde yan yana bulunan iki işletme arasında tasarım ve görünüm bakımından daha canlı olan yer tercih edilmektedir.

 

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.